Korzyści dla Rady

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

mSesja automatyzuje powtarzalne procesy pracy każdej rady. Dystrybucja materiałów i planowanie sesji jest proste i wygodne. Generowanie dokumentów zdecydowanie przyspiesza pracę osób odpowiadających za pracę rady.
Uniwersalny system

Uniwersalny system

System pracuje na urządzeniach mobilnych, laptopach i komputerach z dowolnym systemem operacyjnym. Jedyne czego potrzebujesz to przeglądarka internetowa.
Wygodne głosowanie

Wygodne głosowanie

mSesja to doskonałe narzędzie do przeprowadzania głosowań imiennych z wykorzystaniem urządzeń elektronicznych. W szybki i łatwy sposób wyniki głosowania publikowane są na żywo w portalu rady
Dostęp do informacji

Dostęp do informacji

mSesja publikuje dane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu radni, mieszkańcy mają swobodny dostęp do porządku obrad, materiałów czy wyników głosowań.
Profile radnych

Profile radnych

Każdy z radnych posiada swój profil umożliwiający prezentację swojej osoby mieszkańcom. Łatwo i szybko można prześledzić wszystkie głosowania w jakich brał udział radny.
Zawsze aktualny

Zawsze aktualny

mSesja to system rozwijany w oparciu o obowiązujący stan prawny oraz sugestię naszych użytkowników. Dzięki ich wskazówkom i sugestiom system rozbudowujemy o nowe przydatne funkcje.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

mSesja to platforma korzystająca z najnowszych technologii zapewniających bezpieczny dostęp do informacji. Zapewniamy bezpieczną infrastrukturę serwerową eliminując ze strony Klienta jakiekolwiek dodatkowe koszty z tytułu użytkowania systemu.

Wypróbuj mSesję

Jesteś zainteresowany bezpłatnym testem mSesji?

Skontaktuj się z nami!

mSesjia
© 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. APPGO