Urządzenia

mSesja jest systemem współpracującym z wieloma urządzeniami. Zapewnia bezpieczny dostęp z wykorzystaniem urządzeń posiadającym dostęp do sieci Internet.

Wszystko co potrzebujesz do korzystania z systemu to połączenie z siecią, a komunikacja urządzeń wymaga minimalnej stabilnej przepustowości.

Komputer / laptop

Dostęp do systemu odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Bezpieczeństwo zapewnia certyfikat SSL, podobnie jak w przypadku platform bankowych.

Zarządzanie posiedzeniami, porządkiem obrad, najłatwiej odbywa się za pomocą komputera lub laptopa. Intuicyjny interfejs w szybkim czasie pozwoli na poznanie wszelkich funkcji systemu.

Założeniem projektantów systemu było uproszczenie pracy dla osób zajmujących się obsługa rady, dlatego też wszelkie możliwe procesy zostały zautomatyzowane.

Tablet i urządzenia mobilne

System głosowania realizowany jest za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Głosowanie odbywa się za pomocą przycisków na ekranie tabletu. Proces inicjowany jest przez zarządzających sesją, natomiast ekrany Radnych automatycznie wyświetla panel głosowania. Jedynie co radny musi zrobić to kliknąć odpowiedni przycisk, a następnie potwierdzić swój głos. Tablet również umożliwia przeglądanie dokumentów, projektów uchwał skojarzonych z poszczególnymi punktami obrad.

Do wygodnej pracy z mSesją zalecamy tablety z przekątną ekranu min. 9”, 4 rdzeniowym procesorem i 1GB pamięci RAM.

Projektor / telewizor

Podczas trwania sesji istnieje możliwość wyświetlania przebiegu obrad na projektorze w Sali obrad. Aplikacja na żywo wyświetla aktualnie omawiany punkt obrad, prezentuje imienne wyniki głosowania, przebieg obrad, opuszczanie i powrót na salę radnych.

Wypróbuj mSesję

Jesteś zainteresowany bezpłatnym testem mSesji?

Skontaktuj się z nami!

mSesjia
© 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. APPGO